Adressen

Op deze pagina vindt u de adressen van diverse functionarissen van de vereniging Orka '97.


Het Bestuur

Voorzitter: Dirk Arij de Jong,
e-mail: voorzitter@orka97.nl

Secretariaat:
Piet van der Stelt, Jasmijnstraat 7, 2841 AK Moordrecht
tel.: 0182-373157
e-mail: secretariaat@orka97.nl

Penningmeester:
Piet van der Stelt, Jasmijnstraat 7, 2841 AK  Moordrecht
tel.: 0182-373157
e-mail: penningmeester@orka97.nl

Namens Elementair:
Natasja Schouten
e-mail: elementair@orka97.nl


Gedragscode Zwembranche
Bij Orka'97 werken we volgende Gedragscode Zwembranch (voor meer informatie zie: http://gedragscodezwembranche.nl/). Wilt u iets vertrouwelijks bespreken, dan kunt u contact opnemen met ons vertrouwenspersoon.

Vertrouwenspersoon:
Marjon de Graas, Middelweg 59, 2841 LC Moordrecht
tel.: 06-43467953


Overige Adressen

Ledenadministratie/Contributie:
Piet van der Stelt, Jasmijnstraat 7, 2841 AK  Moordrecht
tel.: 0182-373157
e-mail: ledenadministratie@orka97.nl

Opgeven zwemlessen:
Herman Scholte
tel.: 0180-319767. 
Gebruik het formulier: aanmelden
e-mail: wachtlijst@orka97.nl

Bellen alleen op dinsdag- en donderdagavond tussen 18.00 en 20.00 uur


Contactpersoon Vinzwemmen

Gerard Veurink, Hunze 41, 2911 EG  Nieuwerkerk aan den IJssel
tel.: 06-10865896

Contactpersoon Trimzwemmen
Marry Boon, Meester Lallemanstraat 27, 2841 CA  Moordrecht
tel.: 0182- 373048
e-mail: trimzwemmen@orka97.nl


Redactie "De Natte Krant":
Bert Essing, Troelstrastraat 8, 2841 CN  Moordrecht
tel.: 0182-374856
e-mail: denattekrant@orka97.nl

Contactpersoon Activiteitencommissie
Jacqueline van Klaveren
Tel.: 0182-372474
e-mail: activiteitencommissie@orka97.nl

Samenwerkingsverband tussen Orka'97 en Van Vliet Barracuda - waterpolo
www.wsg.niemo.nl

Geschreven op zaterdag december 12, 2015
Permalink - Category: informatie

« Tarieven 2018 - Lestijden »